Registrace nového uživatele

Postup registrace

Pro úspěšné založení uživatelského účtu vyplňte přinejmenším povinné údaje označené hvězdičkou.

Po úspěšném vyplnění registračního formuláře dokončete registraci potvrzením identity - klikněte na odkaz v e-mailu zaslaném na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Příslušnost uživatele k organizaci

Připojení informace o příslušnosti uživatele k vybrané organizaci slouží nabídka ve spodní části formuláře.

V případě, že nenaleznete Vaši organizaci v nabíce položky "Organizace", po zaškrtnutí příslušného pole budete vyzváni k jejímu založení ve druhém kroku registrace.

Ochrana osobních údajů

Vámi zadané údaje budou využity pouze pro vnitřní účely tohoto informačního systému.

Zadané kontaktní údaje budou dostupné pouze správcům informačního systému pro účely možnosti kontaktovat autory záznamů atp.

Běžným uživatelům tohoto portálu bude v případě Vaší interakce s informačním systémem (založení záznamu, evidence členů projektových týmů atp.) zobrazeno pouze jméno, příjmení a případně vyplněné akademické tituly.

Zobrazení evidovaných údajů

Informace evidované o aktuálně přihlášeném uživateli informačního systému je možné zobrazit po kliknutí na uživatelské jméno (obvykle jméno, příjmení, případně zapsané akademické tituly) v pravé horní části obrazovky.

Změna hesla a evidovaných údajů

Změnu hesla aktuálně přihlášeného uživatele je možné provést z okna přehledu evidovaných údajů (viz "Zobrazení evidovaných údajů").

Pro změnu evidovaných údajů kontaktujte správce katalogu (viz sekce "Kontakty").

Řešení problémů s registrací

V případě problémů kontaktujte správce katalogu (viz sekce "Kontakty").